PAKFAL – DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ JEDNORAZOWYCH OPAKOWAŃ I NACZYŃ

Zaczynaliśmy w roku 1993 jako niewielka firma, sprzedająca jednorazowe opakowania oraz naczynia. Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w Polsce działającym w branży. Zaufało nam tysiące małych i dużych firm – sklepów, restauracji, kawiarni, cukierni, hoteli i innych punktów gastronomicznych. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i sympatię oraz uznanie za godnego zaufania partnera biznesowego.

pracownicy w magazynie z opakowaniami jednorazowymi
pracownicy Pakfal w magazynie przygotowują paczki

nasz cel

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz ciągle dążenie do
rozszerzania oferty i dostosowania jej do aktualnych potrzeb.

nasza załoga

Wykwalifikowany i uprzejmy personel zawsze służy radą i pomocą.

Tomasz Hyla

Właściciel
Sprzedaż i finanse
Fillia I Józefów

Włodzimierz Hyla

Właściciel, założyciel firmy.
Fillia I Józefów

Michał Hyla

Właściciel
Zakupy i logistyka.
Fillia I Józefów

Ewa Jankowska Hyla

Dyrektor ds. marketingu
Fillia I Józefów
ewa@pakfal.pl

Ksawery Stawiński

Dyrektor handlowy
Dział handlowy
ksawery@pakfal.pl516-184-302

Łukasz Stążewski

Opiekun i doradca Klienta
Dział handlowy
lukasz@pakfal.pl507-864-192

Jarosław Korzeniakow

Opiekun i doradca Klienta
Dział handlowy
jarek@pakfal.pl512-143-693

Dawid Musiejko

Kierownik sprzedaży i doradca Klienta
Fillia I Józefów
dawid@pakfal.pl

Andrzej Kucharski

Sprzedawca
andrzej@pakfal.pl

Dominik Musiejko

Zakupy i logistyka
Fillia I Józefów
dominik@pakfal.pl

Arkadiusz Wojciechowski

Kierownik sprzedaży i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
arek@pakfal.pl

Michał Piotrowski

Sprzedawca i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
michal@pakfal.pl

Paweł Pleszyński

Sprzedawca i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
pawel@pakfal.pl

Dariusz Kurek

Zakupy i logistyka
Fillia II Ząbki
darek@pakfal.pl

Damian Wiśniewski

Sprzedawca i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
damian@pakfal.pl