PAKFAL – DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ JEDNORAZOWYCH OPAKOWAŃ I NACZYŃ

Zaczynaliśmy w roku 1993 jako niewielka firma, sprzedająca jednorazowe opakowania oraz naczynia. Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w Polsce działającym w branży. Zaufało nam tysiące małych i dużych firm – sklepów, restauracji, kawiarni, cukierni, hoteli i innych punktów gastronomicznych. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i sympatię oraz uznanie za godnego zaufania partnera biznesowego.

pracownicy w magazynie z opakowaniami jednorazowymi
pracownicy Pakfal w magazynie przygotowują paczki

nasz cel

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz ciągle dążenie do
rozszerzania oferty i dostosowania jej do aktualnych potrzeb.

nasza załoga

Wykwalifikowany i uprzejmy personel zawsze służy radą i pomocą.

Tomasz Hyla

Tomasz Hyla

Właściciel
Sprzedaż i finanse
Fillia I Józefów
Włodzimierz Hyla

Włodzimierz Hyla

Właściciel, założyciel firmy.
Fillia I Józefów
Michał Hyla

Michał Hyla

Właściciel
Zakupy i logistyka.
Fillia I Józefów
Ewa Jankowska Hyla

Ewa Jankowska Hyla

Dyrektor ds. marketingu
Fillia I Józefów
ewa@pakfal.pl
Ksawery Stawiński

Ksawery Stawiński

Dyrektor handlowy
Dział handlowy
ksawery@pakfal.pl516-184-302
Łukasz Stążewski

Łukasz Stążewski

Opiekun i doradca Klienta
Dział handlowy
lukasz@pakfal.pl507-864-192
Jarosław Korzeniakow

Jarosław Korzeniakow

Opiekun i doradca Klienta
Dział handlowy
jarek@pakfal.pl512-143-693
Dawid Musiejko

Dawid Musiejko

Kierownik sprzedaży i doradca Klienta
Fillia I Józefów
dawid@pakfal.pl
Andrzej Kucharski

Andrzej Kucharski

Sprzedawca
andrzej@pakfal.pl
Dominik Musiejko

Dominik Musiejko

Zakupy i logistyka
Fillia I Józefów
dominik@pakfal.pl
Arkadiusz Wojciechowski

Arkadiusz Wojciechowski

Kierownik sprzedaży i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
arek@pakfal.pl
Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

Sprzedawca i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
michal@pakfal.pl
Paweł Pleszyński

Paweł Pleszyński

Sprzedawca i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
pawel@pakfal.pl
Dariusz Kurek

Dariusz Kurek

Zakupy i logistyka
Fillia II Ząbki
darek@pakfal.pl
Damian Wiśniewski

Damian Wiśniewski

Sprzedawca i doradca Klienta
Fillia II Ząbki
damian@pakfal.pl