Społecznościowe

ikona facebook
ikona instagram

O aktualnościach

Nowości w opakowaniach ekologicznych, systemach pakowania i rynku opakowań jednorazowych. Najnowsze trendy w branży opakowaniowej,chemicznej oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Rozwiązania służące optymalizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa procesów pakowania oraz najnowsze zastosowania w branży HoReCa.

Ostatnie artykuły

flaga Ukrainy

Aktywna pomoc dla rodzin ukraińskich

Hurtownia i dystrybutor opakowań jednorazowych, w tym ekologicznych, Pakfal Bracia Hyla Sp.J. wraz z zaprzyjaźnioną firmą cateringową Jedz Zdrowo - Ada Pleskot włączyła się do inicjatywy fundacji PRO HOMINI, mającej na celu zapewnienie i zorganizowanie ciepłych posiłków dla rodzin ukraińskich rozlokowanych na linii Otwockiej.

 

           Firma Pakfal wspiera tę zacną akcję dostarczając opakowania jednorazowe do zgrzewania, opakowania na zupy, ręczniki papierowe, szczotki, mopy, płyn do mycia naczyń, chemię do utrzymania czystości podczas przygotowywania posiłków, rękawiczki nitrylowe,  worki na śmieci, folie spożywcze i aluminiowe.

 

           Jest to możliwe dzięki środkom własnym oferowanym przez właścicieli firmy Pakfal jak i wpływom ze sprzedaży cegiełek. Dziękujemy wszystkim Klientom, Przyjaciołom, Znajomym za zakup cegiełek i tym samym chęć niesienia pomocy najbardziej poszkodowanym.

 

           Jak się dowiedzieliśmy ze strony internetowej PZPTS (Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych) część dostawców, w tym Firma Guillin Polska oraz Firma Bittner, których bezpośrednim dystrybutorem jest hurtownia naczyń i opakowań jednorazowych Pakfal również zdecydowało się na aktywne działania w zakresie udzielania pomocy rodzinom ukraińskim.