Społecznościowe

ikona facebook
ikona instagram

O aktualnościach

Nowości w opakowaniach ekologicznych, systemach pakowania i rynku opakowań jednorazowych. Najnowsze trendy w branży opakowaniowej,chemicznej oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Rozwiązania służące optymalizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa procesów pakowania oraz najnowsze zastosowania w branży HoReCa.

Ostatnie artykuły

na łące dwie dziewczynki jedzą ciasteczka umieszczone w opakowaniu, pudełku papierowym z brązowej tektury

Opakowania jednorazowe Warszawa

Hurtownia opakowań jednorazowych Pakfal posiada w swojej ofercie szeroki asortyment opakowań. Począwszy od podstawowych jak: talerzyki,miseczki, kubki, sztućce, a skończywszy na bardziej wyrafinowanych rozwiązaniach w postaci boxów papierowych na przekąski czy opakowaniach na desery jogurtowe z mussli lub musem owocowym.

Z naszą pomocą zorganizujesz grilla. Oferujemy tacki grillowe, podpałkę, brykiet czy węgiel i patyki do szaszłyków.

Z naszą pomocą zapakujesz gościom weselnym ciasto na wynos.Posiadamy szeroką gamę pojemników o różnych wielkościach i kształtach.

Piknik na trawie, urodzinki dzieci, przyjęcie w ogrodzie-bez problemu! Oferujemy talerzyki, sztućce, serwetki, słomki, szklaneczki i kubeczki. A jeżeli chcesz być z nami eko - mamy rozwiązania ekologiczne, te przyjazne naturze.

A po imprezie pomożemy Ci posprzątać. Worki na śmieci oraz chemia gospodarcza, mopy, szczotki i ściereczki są w zasięgu ręki.

Służymy Ci naszym doświadczeniem, radą i chęcią znalezienia najlepszego rozwiązania z zakresu opakowań i chemii gospodarczej.

Odwiedź nas - zapraszamy.