Społecznościowe

ikona facebook
ikona instagram

O aktualnościach

Nowości w opakowaniach ekologicznych, systemach pakowania i rynku opakowań jednorazowych. Najnowsze trendy w branży opakowaniowej,chemicznej oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Rozwiązania służące optymalizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa procesów pakowania oraz najnowsze zastosowania w branży HoReCa.

Ostatnie artykuły

Na szarym tle wyeksponowany kubek, biały papierowy

Kubki papierowe - Plastic free!!! Bez opłaty SUP.

🌿🌍♻️ Ekologicznie i praktycznie! Chcielibyśmy podzielić się z Wami świetną wiadomością! Od teraz w naszej stałej ofercie dostępne są kubki jednorazowe wykonane w 100% z papieru! PLASTIC FREE. Dostępne pojemności to: 250, 300 i 400 ml w kolorze pięknej ,nieskazitelnej bieli.  I tadam! …… NIE podlegają opłacie SUP.🌱🥤

Dlaczego warto je mieć? Oto kilka powodów:

1️. Są higieniczne w użyciu - Kubki jednorazowe są higieniczne, ponieważ są zwykle używane przez jedną osobę. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko przenoszenia chorób i infekcji.

2️. Przyjazne dla zdrowia - papier jest bezpiecznym materiałem, który nie wydziela toksyn ani nie zanieczyszcza napojów.

3️. Wspierają ideę recyklingu – Kubki z 100% papieru są wspaniałym przykładem opakowań, które mogą być łatwo i skutecznie poddane procesowi recyklingu. Są wytworzone z monomateriału (100%papieru).  Dzięki temu, zamiast trafiać na wysypiska śmieci lub do spalarni odpadów, mogą one znaleźć nowe życie jako surowiec do produkcji innych produktów z papieru, takich jak opakowania, kartony czy papier toaletowy. Pośrednio wpływa to na mniejszą emisję CO2. Produkcja papieru z recyklingu bowiem, wymaga mniej energii i wody oraz emituje mniej dwutlenku węgla w porównaniu z produkcją papieru z surowców pierwotnych.

Zapraszamy do zakupów w Pakfal!