Społecznościowe

ikona facebook
ikona instagram

O aktualnościach

Nowości w opakowaniach ekologicznych, systemach pakowania i rynku opakowań jednorazowych. Najnowsze trendy w branży opakowaniowej,chemicznej oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Rozwiązania służące optymalizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa procesów pakowania oraz najnowsze zastosowania w branży HoReCa.

Ostatnie artykuły

Na lewej części strony jasny napis na szarym tle "Byliśmy, jesteśmy i będziemy rzetelną i uczciwą firmą. Taki mamy charakter".. A po lewej części strony certyfikat rzetelności dla firmy Pakfal.

Certyfikat rzetelności dla firmy PAKFAL opakowania.

Chcielibyśmy ogłosić, że nasza firma PAKFAL po raz kolejny otrzymała prestiżowy certyfikat 'Rzetelna Firma'! To ogromne wyróżnienie dla naszego Zespołu oraz potwierdzenie naszego zaangażowania w uczciwe praktyki biznesowe i jakość usług.

Certyfikat 'Rzetelna Firma' potwierdza nasze zobowiązanie do transparentności, uczciwości i etyki biznesowej. To także dowód na to, że nasze wysiłki w zakresie dbałości o klienta, jakość usług oraz społeczną odpowiedzialność biznesu zostały zauważone i docenione przez instytucję przyznającą ten prestiżowy certyfikat.

Dziękujemy  naszym Klientom oraz Dostawcom za ich zaufanie i lojalność, które stanowią fundament naszego sukcesu. Obiecujemy, że będziemy nadal dążyć do doskonałości, rozwijać nasze usługi i działania społeczne, aby zasłużyć na to wyróżnienie.