Społecznościowe

ikona facebook
ikona instagram

O aktualnościach

Nowości w opakowaniach ekologicznych, systemach pakowania i rynku opakowań jednorazowych. Najnowsze trendy w branży opakowaniowej,chemicznej oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Rozwiązania służące optymalizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa procesów pakowania oraz najnowsze zastosowania w branży HoReCa.

Ostatnie artykuły

zgrzewarki ręczne w różnych kolorach a la Andy Warhol

Zgrzewarki ręczne do pakowania dań na wynos - rewolucja w cateringach

 „Maszyny mają mniej problemów" - powiedział kiedyś Andy Warhol. Czy można się z Nim nie zgodzić?

Jakby to skomentowała taka zgrzewarka ręczna z firmy Bokama używana do zgrzewania pojemników obiadowych folią? Czy powołała by się na swoją niezawodność, wysoką jakość,prostotę i szybkość obsługi? Czy wspomniałaby o swojej misji zapewnienia bezpiecznych i estetycznie zapakowanych posiłków albo o swojej otwartości na współpracę z pojemnikami obiadowymi od różnych producentów? Czy podkreśliłaby czynnik ekonomiczny przy współpracy z nią?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zgrzewarek ręcznych oferowanych przez firmę Pakfal. Może usłyszysz odpowiedź....

W ofercie firmy Pakfal znajdziecie Państwo zgrzewarki ręczne do pojemników obiadowych obsługujące jedną (model AGO02E) lub dwie matryce na raz (np. model AGO2dual). Urządzenia są kompatybilne z większością oferowanych na rynku pojemników i zapewnią sprawne, szybkie oraz bezpieczne pakowanie dań na wynos. Ofertę uzupełniającą stanowią matryce, które są dostępne w standardowych rozmiarach. Istnieje również możliwość zaprojektowania matrycy "na wymiar". Do zgrzewarki zakupionej w hurtowni opakowań Pakfal dołączana jest jedna matryca w cenie urządzenia.

Firm Pakfal dysponuje również szerokim wyborem folii do zgrzewania oraz posiada bogaty asortyment pojemników obiadowych proponowanych przez wiodących producentów. Wraz z doświadczonym zespołem handlowym, firma Pakfal realizuje kompleksową obsługę, pomoc i szkolenie z zakresu pakowania posiłków przy użyciu ręcznych zgrzewarek.