Społecznościowe

ikona facebook
ikona instagram

O aktualnościach

Nowości w opakowaniach ekologicznych, systemach pakowania i rynku opakowań jednorazowych. Najnowsze trendy w branży opakowaniowej,chemicznej oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Rozwiązania służące optymalizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa procesów pakowania oraz najnowsze zastosowania w branży HoReCa.

Ostatnie artykuły

Kobieta w kuchni owija naczynie żaroodporne folią aluminiową

Folia aluminiowa dla gastronomii, branży kosmetycznej, gospodarstw domowych. Hurt i detal.

Folia aluminiowa do użytku w branży gastronomicznej,fryzjerskiej i w gospodarstwach domowych. Dzięki jej właściwościom potrawy utrzymują ciepło i świeżość i nie przenikają obcymi zapachami.  Niezbędna do przygotowania potraw z grilla czy ziemniaczków z ogniska.

Jest również inspiracją dla wielu mam - dzięki niej z tekturowego miecza powstanie błyszczący, godny dziecięcego rycerza atrybut na bal przebierańców oraz lśniąca korona dla małej księżniczki.

Kto nie zna folii aluminiowej!

Hurtownia opakowań jednorazowych PAKFAL obsługująca również teren Warszawy i okolic oferuje szeroką gamę folii aluminiowej w rolkach. Folię z nawojem 20 metrowym polecamy na wyjazdy turystyczne - jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca a przyda się na pewno do pakowania kanapek na plażę czy wyprawy górskie. Folię z większym nawojem np. 50 m polecamy dla gospodarstw domowych do codziennego użytku. Folie kilogramowe i cięższe znajdują zastosowanie w gastronomii. A folia z mikro tłoczeniem- ostatnie udoskonalenie techniczne - jest niezmiernie odporna na uszkodzenia, poza tym:

·        Z łatwością się odwija. 

·        Jest bardzo wydajna. Kupując ją np. do użytku własnego starczy nam na długi czas.

·        Świetnie sprawdzi się podczas pakowania żywności.

·        Dzięki folii produkty dłużej zachowają świeżość, a potrawy aromat i smak.

·        Idealnie nadaje się do pieczenia, smażenia, grillowania i mrożenia.

·        Zapobiega wysychaniu i przenikaniu zapachów.

·        Sprawdzi się idealnie w salonach fryzjerskich do farbowania włosów.

·        Jest żaroodporna, gruba i wytrzymała.

 

Zapraszamy do Pakfal.